budowa domów warszawa i okolice mazowieckie cdevelopment Kompleksowa budowa domów. SKORZYSTAJ Z FORMULARZA 604-450-816      698-189-298

Workers spreading mortar over styrofoam insulation and mesh with

Generalne wykonawstwo

Generalne wykonawstwo – Warszawa i okolice

Budowa domu to proces, który składa się z wielu etapów. Ich samodzielna synchronizacja oraz zlecanie poszczególnych robót różnym ekipom oznacza nie tylko wydłużenie czasu potrzebnego na skończenie prac, ale także mnożenie problemów. Każdy zespół działa wedle przyjętych odmiennych standardów, co często prowadzi do niedomówień i konfliktów. Dlatego warto postawić na kompleksową usługę, w ramach której jedna firma organizuje i wykonuje wszystkie części inwestycji.

Czytaj więcej

Jeżeli interesuje Cię usługa generalnego wykonawstwa w Warszawie i okolicach, to zachęcamy do kontaktu z nami. Cupriak Development zrzesza profesjonalistów, którzy dopilnują wszystkich szczegółów.

Co składa się na generalne wykonawstwo?

Każdy inwestor, który zleca generalne wykonanie prac budowlanych, może liczyć, że jedna firma dopilnuje wszystkich etapów pracy. Podpisując umowę, zyskujesz pewność, że otrzymasz obiekt wykonany w ustalonym zakresie, który nie będzie wymagał przeprowadzenia żadnych dodatkowych prac.

Zakres prac generalnego wykonawstwa

Decydując się na współpracę z nami, zyskasz kompleksową realizację usługi. Wykonamy etap stanu surowego oraz deweloperskiego budynku. Kiedy skończymy pracę, będziesz mógł przystąpić do prac wykończeniowych wnętrz.

Co wchodzi w zakres usługi?

Zajmiemy się wszystkimi czynnościami, jakie następują po przekazaniu placu budowy, od zabezpieczenia terenu do skończenia stanu surowego i uprzątnięcia posesji celem przygotowania jej do kolejnego etapu prac. Następnie rozpoczniemy realizację działań stanu deweloperskiego jak np. montaż instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania, ocieplania dachu itp.

Zakres prac i wszystkich obowiązków, jakie na siebie bierzemy, szczegółowo zapisujemy w umowie, tak, żeby nasz klient nie został niczym zaskoczony i nie musiał obawiać się nawet o najdrobniejsze detale. Stawiamy na pełną ochronę dóbr kontrahenta.

Jakie korzyści płyną z usługi generalnego wykonawstwa?

Największą zaletą stawiania na generalne wykonawstwo jest przyspieszenie terminu realizacji inwestycji. Jeśli wszystkimi etapami zajmuje się jedna firma, praca idzie znacznie szybciej.

Jest to rozwiązanie dzieki któremu inwestor nie musi szukać i dogadywać szczegółów z kilkunastoma ekipami, gdzie postępy jednej byłyby uzależnione od dokonań drugiej. Wszystkie warunki ustalane są przy jednym stole, z przedstawicielstwem jednej firmy. Jest to komfortowe i zdecydowanie mniej stresujące.

O wiele łatwiej jest kontrolować postęp prac i egzekwować wypełnianie obowiązków przez jedną firmę budowlaną niż kilka różnych. Generalne wykonawstwo pozwala ustalić standardy współpracy, które przestrzegane będą od początku do końca.