budowa domów warszawa i okolice mazowieckie cdevelopment Kompleksowa budowa domów. SKORZYSTAJ Z FORMULARZA 604-450-816      698-189-298

Complete construction project

Przygotowanie budowy domu

Na tym etapie pragniemy poznać Twoje oczekiwania, omówić projekt oraz ustalić zakres prac. Oferujemy:

  • Doradztwo w zakresie wyboru projektu
  • Doradztwo w zakresie technologii budowy
  • Omówienie zmian adaptacyjnych w projekcie
  • Bezpłatną wycenę projektu w różnych wariantach materiałowych (w zakresie stanu surowego oraz stanu deweloperskiego)
Czytaj więcej

Jak dobrze przygotować się do budowy domu?

Budowa domu zaczyna się na długo przed zjawieniem się ekipy na placu, na którym ma powstać budynek. Zanim nastąpi przysłowiowe pierwsze wbicie łopaty w ziemię, należy ustalić wiele ważnych aspektów. Przygotowanie do budowy domu rozpoczynamy od poznania Twoich oczekiwań i skonfrontowania ich z możliwościami realizacji, by wypracować optymalną koncepcję.

Projekt – najważniejszy etap przygotowywania do budowy domu

Najistotniejsza jest decyzja dotycząca projektu. To od niego zależy, jak będzie wyglądał przyszły dom i czy zapewni komfort mieszkańcom. Można wybrać jedną z wielu gotowych propozycji lub stworzyć projekt indywidualny dopasowany do konkretnych potrzeb klienta. Na etapie wyboru projektu możemy przygotować wstępne wyceny, aby inwestor poznał przybliżony koszt realizacji inwestycji.

Wybór technologii budowy

Kolejnym ważnym etapem przygotowania do budowy domu jest wybór najlepszej technologii. Doradzimy rozwiązania materiałowe oraz technologiczne optymalne dla danego projektu. Uwzględniamy zarówno możliwości finansowe, jak i zalety i wady konkretnych rozwiązań, a także osobiste upodobania klientów.

Darmowy kosztorys

To, co wyróżnia naszą ofertę, to bezpłatne przygotowanie kosztorysu. Wycenę wykonujemy w różnych wariantach stanu surowego i deweloperskiego budynku.

Dzięki temu otrzymasz pełny obraz tego, jak będzie wyglądała budowa Twojego domu i jakie wydatki za sobą pociągnie. Na tej podstawie ocenisz swój budżet i podejmiesz rozsądną decyzję dopasowaną do możliwości finansowych i oczekiwań, tak, by przez wiele lat cieszyć się bezpiecznym, ładnym i komfortowym domem.